Menu Zamknij

5. GRZYBEK Jacek Jerzy

Mam 46 lat, jestem mieszkańcem Oksywia. Ukończyłem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, a także studia podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Jestem menadżerem HR. Nie należę do żadnej partii politycznej, działam skutecznie na rzecz najbliższej społeczności.

Do tej pory moim największym sukcesem jest zakończone sukcesem zabieganie o remont nawierzchni asfaltowej ulicy Jarowej wzdłuż garaży oraz naprawa zapadniętej studzienki kanalizacyjnej na ul. Jarowej. Okresowo także w czynie społecznym, sprzątam teren i podcinam zieleń przy schodach prowadzących od wieżowców na ul. Benisławskiego do pobliskiego kościoła.

Jestem otwarty na współpracę w lokalnej społeczności, nie ma dla mnie spraw niemożliwych – wykształcenie prawnicze dobrze mnie przygotowało do skutecznego działania.

Moją pasją jest piłka nożna. Jako były sędzia piłkarski poprowadziłem 1300 meczów, obecnie jestem obserwatorem i oceniam sędziów w 1 i 2 lidze piłkarskiej.

Jestem żonaty, mam córkę (gimnastyczkę) i syna (sędziego piłkarskiego).

Do tej pory do spraw samorządowych miałem dystans i stałem z boku. Dziś jestem gotowy, by dać od siebie więcej, bo uwierzyłem, że zmiana jest możliwa. Jest możliwa, ale muszą zmienić się ludzie, którzy odpowiadają za to, że dzielnice północne są zapomniane, niedoinwestowane i nie ma tu żadnej strategii rozwiązywania najważniejszych problemów dla mieszkańców. Jako rozczarowany wyborca „Samorządności” i dotychczasowego prezydenta nie zamierzam po raz kolejny głosować tak samo, a potem dziwić się, że nic się nie zmieniło. Do tego namawiam i Was.