Menu Zamknij

4. JANAS Wiktoria

Mam 35 lat, jestem absolwentką Wydziału Mechanicznego Akademii Morskiej w Gdyni oraz Studiów Podyplomowych Wyceny Nieruchomości na Politechnice Gdańskiej. Pracuję w Stoczni Remontowej Nauta S.A. na stanowisku konstruktora.

Jestem Przewodniczącą Rady Rodziców w SP nr 33 oraz członkiem w zarządzie ogródków działkowych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego. Mój mąż Karol jest żołnierzem. Mamy trójkę dzieci: Mikołaja – ucznia SP nr 33 oraz Hanię i Tosię – przedszkolaki z Przedszkola nr 43.

Jestem rodowitą gdynianką – od urodzenia mieszkam na Oksywiu. To moje miejsce na ziemi, na którym mi zależy i które chcę zmieniać. Mam za sobą pierwsze ważne sukcesy: przygotowane przeze mnie projekty: Remont boiska przy Szkole Podstawowej Nr 33 oraz Integracyjny Plac Zabaw przy ul. Błękitnej zostały wybrane przez mieszkańców w dwóch głosowaniach Budżetu Obywatelskiego. To dobry początek, choć skala potrzeb północnych dzielnic jest ogromna.

Jestem osobą dobrze zorganizowaną, konkretną i wytrwałą. Lubię się angażować i pracować dla innych. Nie zrażam się i nie poddaję. To kluczowe cechy, by skutecznie powalczyć o zmianę w naszych dzielnicach. Jestem gotowa do tej walki, mam pomysły i siłę, by skutecznie działać. Działam z pasją – ona będzie nam bardzo potrzebna!