Menu Zamknij

2. JARZEMBIŃSKI Bartłomiej

Jestem absolwentem automatyki i robotyki na Politechnice Gdańskiej, nagrodzonym Złotą Odznaką Absolwenta. Obecnie studiuję na ostatnim semestrze studiów licencjackich z ekonomii na specjalizacji Polityka Gospodarcza i Strategia Przedsiębiorczości, a także pracuję w dużej firmie informatycznej. W sierpniu rozpocząłem nowy etap w moim życiu, biorąc ślub.

Mieszkam na Pustkach Cisowskich praktycznie od zawsze. To moje miejsce na ziemi i chciałbym, by zmieniało się na lepsze zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców. Potrafię o te zmiany walczyć i do nich przekonywać. Mimo młodego wieku, mam duże doświadczenie w pracy społecznej. Od dawna pomagałem osobom w moim otoczeniu. Byłem przewodniczącym komisji w Młodzieżowej Radzie Miasta, przewodniczącym samorządu szkolnego, a od 4 lat jestem radnym dzielnicy Pustki Cisowskie-Demptowo.

W Gdyni żyje się dobrze – to zasługa przede wszystkim mieszkańców. Zatem powinni oni mieć realny wpływ na rozwój miasta. Cenię dialog, lubię słuchać mieszkańców i pracować dla nich – jestem gotowy podejmować kolejne wyzwania, by zmieniać nasze miasto i dzielnice. Wierzę, że zmiana jest możliwa. Potrzebna jest nowa energia i lepsze wykorzystanie potencjału miasta i ludzi.