Menu Zamknij

2. KAMIŃSKI Artur

Jestem 44-letnim gdynianinem. Moja rodzina od trzech pokoleń mieszka w Gdyni. Jestem absolwentem gdyńskiego liceum i szkoły mechanicznej w Gdańsku.

Przez 16 lat pracowałem jako doręczyciel poczty, dzięki temu dobrze poznałem mieszkańców Gdyni oraz ich problemy. Zawsze byłem i jestem gotowy do pomocy w pokonywaniu życiowych problemów ludzi, z którymi się spotykam.

Obecnie jestem pracownikiem ZKM Gdynia. Zarówno w poprzednim, jak i obecnym zakładzie pracy czynnie udzielam się w Związkach Zawodowych „Solidarność”. Byłem przewodniczącym Komisji Rewizyjnej Pracowników Poczty Polskiej. Obecnie jestem sekretarzem Zakładowej Organizacji Związkowej – Związku Zawodowego Pracowników Komunikacji Miejskiej.

Jako 18-latek napisałem pierwszy wniosek do Urzedu Miasta dotyczący infrastruktury rekreacyjno-sportowej. Wniosek został rozpatrzony pozytywnie.

Praca społecznika to mój żywioł. Jestem współpomysłodawcą i organizatorem paczek dla potrzebujących rodzin oraz upominków dla domu dziecka. Angażuję się w poszukiwanie pracy osobom potrzebującym i niepełnosprawnym. Nie lubię być bezczynny.

Prywatnie od 19 lat jestem szczęśliwym mężem, a także ojcem dwójki dzieci. Każda wolną chwilę spędzamy, uprawiając sport. Lubimy również poznawać zakątki naszego pięknego miasta i kraju.