Menu Zamknij

1. KŁOS Aneta

Mam 44 lata, z pochodzenia jestem dęblinianką, od 20 lat Gdynia jest moim miejscem na ziemi. Od 11 lat działam społecznie w strukturach samorządu – obecnie jestem radną dzielnicy Oksywie.

W radzie dzielnicy koncentruję się na tworzeniu oraz promowaniu projektów integrujących lokalną społeczność, związanych z rozwojem, kulturą, sportem oraz estetyką dzielnicy. Inicjowałam, popierałam lub współtworzyłam festyny dzielnicowe, koncerty, Spotkania Teatralne, Spotkania Mikołajkowe, Oksywskie poruszenie czy projekty Budżetu Obywatelskiego promującego historyczne szlaki Oksywia. Byłam uczestniczką warsztatów na temat rewitalizacji Oksywia oraz powstania Domu Sąsiedzkiego, dzieląc się swoimi uwagami i pomysłami.

Jestem otwarta na współpracę, chętnie się angażuję i pomagam. Mam duszę społecznika i bardzo dużo pozytywnej energii. Angażuję do realizowanych projektów organizacje, lokalnych aktywistów, ludzi kreatywnych. Zawsze szukam sojuszników, bo razem można więcej.

Moim celem jest rozbudzanie w ludziach społecznej pasji, budowanie współpracy przy lokalnych inicjatywach oraz angażowanie młodego pokolenia i seniorów we wspólnych działaniach.