Menu Zamknij

6. MALINOWSKA Aldona

Mam 45 lat. Mieszkam w Cisowej. Ukończyłam Uniwersytet Kaszubski na kierunku pielęgniarstwo oraz specjalista pielęgniarstwa geriatrycznego. Od 25 lat jestem związana zawodowo ze służbą zdrowia. Prywatnie od 25 lat mężatka i matka dwóch dorosłych synów.

W pracy zawodowej mam bezpośredni kontakt z mieszkańcami okręgu, poznając ich problemy. Czynnik ten miał wpływ na moją decyzję o ubieganiu się o mandat radnej miejskiej. Chcę mieć realny wpływ na sprawy mieszkańców i uczestniczyć w rozwiązywaniu ich spraw. Chcę być w Radzie Miasta głosem najsłabszych, wykorzystać w bezpośrednim działaniu posiadaną wiedzę i doświadczenie.

Jestem osobą, która nie przechodzi obojętnie obok problemów innych. Moi podopieczni z Cisowej, Pustek Cisowskich, Demptowa i Chyloni znają mnie jako osobę empatyczną, podchodzącą do zadań z pełnym zaangażowaniem. Niejednokrotnie wspieram ich w rozwiązywaniu problemów daleko wychodzących poza zakres medyczny, w miarę mojej wiedzy i możliwości.

Jako radna nie mogę rozwiązać wszystkich problemów mieszkańców, którymi się ze mną dzielą, ale mogę być ich głosem. Moim największym atutem jest to, że jestem blisko nich, mogę czerpać od nich wiedzę i zasięgać opinii. Radni powinni być głosem mieszkańców, rozmawiać z nimi, bo to ich potrzeby mamy rozwiązywać.

Władze w ostatnich latach zapomniały o naszych dzielnicach, koncentruje się na dużych projektach. Chcę zwrócić uwagę władz na nasze małe potrzeby inwestycyjne, braki lokalowe, problemy komunikacyjne.