Menu Zamknij

Pierwszy “live” z Zygmuntem za nami

Frekwencja podczas pierwszego “live” z Zygmuntem Zmudą – Trzebiatowskim dopisała. Mieszkańcy pytali między innymi o lodowisko, imprezy masowe, żłobki, oraz gdzie szukać oszczędności w budżecie miasta.

https://www.facebook.com/RuchMiejskiWspolnaGdynia/videos/257078601660762/?modal=admin_todo_tour

Zapraszamy na kolejny “live” z Zygmuntem już w kolejny poniedziałek o godzinie 19:00 na naszym profilu na Facebooku.

2 Comments

 1. Marcin PARADA

  Co dalej z lotniskiem, co z pieniędzmi, które Gdynia zainwestowała w to przedsięwzięcie i czy ktoś rozliczy obecne władze a szczególnie Pana Prezydenta Szczurka. W szanującej się firmie (a rozumiem urząd miasta Gdyni jest taką firmą) jeśli ktoś (w tej sytuacji jest to Prezydent Szczurek) zrealizuje pomysł
  w ramach, którego firma (miasto) straci około 80 milionów złotych to taka osoba może liczyć na kilka dni pracy w tej firmie. W przypadku inwestycji w lotnisko miasto Gdynia straciło około 80 milionów zł a główny pomysłodawca tej inwestycji Prezydent Szczurek ma się bardzo dobrze i dalej chce zostać prezydentem naszego miasta. Faktem jest, że pieniędzy i lotniska nie ma. Ile można było za te pieniądze wybudować żłobków, nowych dróg, wyremontować zniszczone gdyńskie drogi. Czy mieszkańcy Gdyni wreście rozliczą Prezydenta za swój moim zdaniem głupi i nie ekonomiczny pomysł związany z budową lotniska dla naszego miasta.

 2. Marcin PARADA

  Temat sponsorowania klubu piłkarskiego Arka Gdynia. Miasto Gdynia 4 miliony zł płaci Arce za reklamowanie i promowanie naszego miasta. Na remonty dróg przeznaczono w budżecie Miasta około 8 milionów. Czy to jest zdrowa sytuacja że miasto płaci Arce tyle pieniędzy a na remonty dróg tak mało?
  Miasto mocno oszczędza na remonty dróg co zresztą widać po ich stanie. Arka to przecież spółka, która powinna zabiegać o prywatny kapitał. Dzisiaj główna instytucją, która utrzymuje Arkę Gdynia to miasto Gdynia. Ciekaw czy mnie miasto Gdynia też zapłaci za to że przez cały rok przez 24 godziny na dobę będę chodzić w koszulce o treści np. moje miasto Gdynia i przez to je promować i reklamować w Polsce ale i nie tylko.
  Pytanie – czy miasto Gdynia stać tak dużą kwotę przelewać na konto Arki Gdynia w przypadku gdy nie ma pieniędzy min. na remonty dróg, budowa nowych itd.

Komentowanie jest wyłączone.