Menu Zamknij

3. PROTASIUK Katarzyna Alicja

Jestem absolwentką studiów II stopnia na kierunku administracja rządowa i samorządowa. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w branżach takich jak administracja samorządowa, finanse, księgowość oraz marketing. Dzięki temu doświadczeniu efektywnie i odpowiedzialnie działam w różnych obszarach życia społecznego.

Dzięki aktywnej pracy w Radzie Rodziców SP nr 31 oraz Przedszkola nr 56 jestem osobą rozpoznawalną, kojarzoną z zaangażowaniem i bezinteresownym działaniem na rzecz innych. Współorganizuję m. in. festyn z okazji Dnia Dziecka w SP nr 31, Festyn Rodzinny w Przedszkolu nr 56. Jestem jednym z organizatorów zajęć sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży, pozyskuję sojuszników w działaniach na rzecz poprawy warunków nauczania oraz opieki przedszkolnej. Od kilku lat działam jako wolontariusz, a także koordynator kwesty podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Lubię wyzwania i działanie. Moje ambitne podejście, a także znajomość specyfiki dzielnicy, w której mieszkam, pomoże zabiegać o sprawy ważne dla mieszkańców.

Lubię aktywny wypoczynek szczególnie wycieczki rowerowe z rodziną. Relaks zapewnia mi spacer brzegiem morza i po lesie, ale też dobry film i teatr. Rodzina jest dla mnie bardzo ważna. W niej znajduję oparcie. Jestem żoną wojskowego, gdzie dobra organizacja i sprawność działania jest na porządku dziennym. Pracuję zawodowo i spełniam się jako mama wspaniałych synów.

Słucham uważnie i współpracuję bezkonfliktowo. Startuję z listy KWW Wspólna Gdynia, który jest bezpartyjnym ruchem społecznym.