Menu Zamknij

5. WALDER Joanna Barbara

Jestem gdynianką z urodzenia i z wyboru. Szczególnym sentymentem darzę Redłowo, bo tam spędziłam większość życia. Tam mieszkają moi bliscy i przyjaciele.

Mam wykształcenie średnie ogólnokształcące i doświadczenie w zarządzaniu zdobyte na stanowisku menedżera w dużej brytyjskiej sieci franczyzowej. Z pracy zawodowej i z wolontariatu, któremu jestem oddana od wielu lat, wyniosłam przekonanie, że najlepsze wyniki daje współpraca i dialog. W tym duchu będę Państwa reprezentować w Radzie Miasta. W Radzie Miasta będę także głosem samotnych rodziców, którzy szczególnie potrzebują wsparcia gminy. Wierzę, że stawiając małe kroki, razem wprowadzimy duże zmiany.

Martwi mnie stagnacja w naszym mieście, oderwanie władz miasta od realiów życia zwykłych mieszkańców, brak realnego wsparcia dla osób mniej zamożnych oraz to, że od lat nie buduje się w Gdyni mieszkań komunalnych. Za dużo jest zapowiedzi i szumnego chwalenia się, za mało – realnego odpowiadania na palące potrzeby. Uważam, że czas to zmienić – szkoda Gdyni, nas i naszych dzieci.

To moje pierwsze wybory. Wierzę, że wynik głosowania będzie dla mnie pomyślny. Jako członek Rady Miasta będę Państwa słuchać i zachęcać do współpracy, żeby nasze miasto stało się jeszcze lepszym miejscem do życia.