Menu Zamknij

2. ŻURAWKA Małgorzata Lidia

W swoim życiu pracowałam w różnych miejscach: jako inżynier budowy Elektrowni Jądrowej „Żarnowiec”, w Gdyńskim Przedsiębiorstwie Budownictwa Przemysłowego, Urzędzie Morskim, Urzędzie Miasta Gdyni, Gdyńskim Przedsiębiorstwie Inżynieryjnym „Szymanek” oraz Urzędzie Miasta Rumi. Obecnie prowadzę własną działalność gospodarczą.

Poza pracą, staram się aktywnie angażować na innych polach: jestem ławnikiem w Sądzie Okręgowym w Gdańsku, wolontariuszem Akademii Srebrnego Wieku, gdzie prowadzę zajęcia z języka angielskiego, a także jest członkiem chórów parafialnych „POLI-HYMNIA” oraz „SIGNUM CRUCIS” na Witominie. Od 32 lat pozostaję w związku małżeńskim, mam dwoje dorosłych dzieci i dużo czasu do dyspozycji, który jestem gotowa ofiarować Gdyni.

Kocham swoje miasto i dostrzegam, ile można tu zmienić. Mam poczucie, że nie wykorzystujemy okazji, by było lepiej. Mam wielu znajomych, którzy myślą podobnie i chcę również w ich imieniu o taką zmianę zabiegać. Wierzę, że zmiana jest możliwa i zachęcam Państwa do głosowania. 21 października znajdziecie mnie na listach Wspólnej Gdyni.